Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Adana Sohbet Odaları

Anasayfa > Sohbet > Adana Sohbet Odaları

SohbetSu.Net kullanıcılari adana sohbet ve adana chat odalarimizda adanali bay ve kadın dostlarla sohbet etme imkani bulabilirsiniz. Adana sohbet Odalarinda Adana kültürünü Tanıyabilir ve bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin güneyinde Akdeniz Bölgesinde yer alan il, Sahil boyu Doğudan batıya 100 kilometre süresince uzanan Adana-Mersin Büyükşehir Bölgesi,3.45 milyon nüfusa sahiptir. Türkiye’deki dördüncü büyük metropolitan alan olup ülkenin önde gelen bir ticaret ve kültür merkezidir.

Türkiye’nin güneyinde Akdeniz Bölgesinde yer edinen ilidir.

İl merkezinin adı da Adana olup; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam ve Karaisalı İlçelerinin birleşimi ile kaynaklanır. Adana şehir merkezi 5 ilçeden, Adana ili ise toplam 15 ilçeden oluşmaktadır. Adana ilinin yüzölçümü 17.253 km2 dir. Adana Türkiye’nin 5. Büyük ilidir. Ek olarak Adana Türkiye’nin en yüksek ısı ortalamasına sahip illerden birisidir.

Maden zengini 4. Bölge olan Adana; krom, demir ve manganez, kurşun, çinko yatakları açısından örutubet taşımaktadır.

Adana’nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova’nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 5,62 milyon insana ev sahipliği icra eden bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukca elverişli, geniş ve düz bir arazidir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Nesil Odalar başlıklı makalemizde bedava çet, bedava sohbet ve sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Tarih: 22 Ağustos 2018 - 00:50 - Okunma Sayısı : 75 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler
 Sohbet Kelebek Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Zurna Sohbet Bizimmekan Sohbet Omegla Sohbet Chatrulet Sohbet