Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Ağrı Sohbet Odaları

Anasayfa > Sohbet > Ağrı Sohbet Odaları

Şehirlere özel olarak kurulan söyleşi siteleri de aynı şehirde yaşayan insanoğluı tanıştırma açısından büyük fayda sağlıyor. Aynı şehirde yaşayan fakat birbirlerini tanımayan kişiler bu siteler sayesinde tanışmış oluyor. Bu sitelerden biri de Ağrı sohbet Odaları.

Ağrı’nın tarihi

M.Ö.680 yılında Doğu Anadolu’ya gelen ilk Türk topluluğu Sakalar, Murat Nehri ve Doğubeyazıt çevrelerine kısa sürede yerleşmişlerdir.Bölge, Hz. Osman süreında islam orduları tarafından fethedilmiştir. 872 yılına değin Abbasilerin denetimü altında kalan Ağrı, daha sonrasında Bizans’ın kontrolüne geçmiştir.

Ağrı illerimize özel söyleşi odamızda Kendi dilinizi kültürünüzü özgürce kendinizi ifade edebileceğiniz söyleşi chat odası dünyanın neresinde olursanız olun sohbet odasına katılabilirsiniz.Tüm özelliklerden Ücretsiz üyeliksiz Yararlanın Ağrı sohbet odalarında Kürtçe Zazaca Arapça Türkçe dillerinde ve diğer tüm dillerde kendinizi ifade etme imkanı siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz. Ağrı da yaşayan değerli arkadaşlarımız için özel açmış olduğumız bu odalarda mükemmel vakit geçirebileceği ve kendisine yeni arkadaşlar edinebileceği bir ortam sunuyoruz.

Ağrı söyleşi Odaları Doğuya özel hazırladığımız bu Odaların asıl amacı Doğu’da yaşayan yurttaşlarımızın kendi kültüründe kendi dillerinde söyleşi edebileceği bir ortam hazırlamaktır. Bilindiği şeklinde binlerce sayısız sohbet odaları eğlence sayfaları bulunmakta bu sitelerde Doğu kültürü ve öteki dillerde söyleşi etmek Tamamen yasaklanmış durumda hepimiz siz kıymetli arkadaşlarımızın kendi dillerinde renklerinde kültürlerinde ötekileştirmeden ayrılma maruz kalmadan eşit özgürce söyleşi edebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Cenup doğu illerimiz Doğu illerimiz Diyarbakır, Şırnak, Batman, Hakkari, Kars, Gaziantep, Urfa, Siirt, Van, Bingöl, Muş, Bitlis, Malatya, Tunceli, Maraş, Elazığ, ağrı, Mardin, Adıyaman ve cevre illerine özel sohbet chat odasına akıllı cihazlar ile hızlı bir halde üye olmadan giriş sağlayabilirsiniz.Sohbet odalarımızda küfür siyaset dini tartışmalar ne olursa olsun müsaade etmiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Mirc Sohbet Chat Odaları başlıklı makalemizde mirc chat, mirc hakkında ve mirc indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tarih: 02 Ekim 2018 - 05:13 - Okunma Sayısı : 76 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Mynet Sohbet

Mynet SohbetSohbetSu Tema

Adana Sohbet

Adana SohbetSohbetSu Tema

Vicdan

VicdanSohbetSu Tema

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler
 Sohbet Kelebek Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Zurna Sohbet Bizimmekan Sohbet Omegla Sohbet Chatrulet Sohbet