Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sanal Dostluk Nedir

Anasayfa > Sohbet > Sanal Dostluk Nedir

Ortam sanal ama insanlar gerçek. Coğu vakit sorarız Sanal Dostluk Nedir.Hatta gerçek hayattan daha rahat sohbetler yapılabiliyor.Kendini yazarak ifade etmekten keyif alan insanların bir araya gelmesi ile gerçekleşmesi olası bir dostluk biçimidir.

Bu varlıklı alemde illa ki kafanıza uygun, frekansı sizinki ile tutan birine rastlarsınız ve günlük yaşantınızda aslına bakarsan o kadar çok özel arkadaşlarınız vardır ki bu yeni insanı yaşamınızda sanallık boyutundan gerçeğe döndürme gereğini duymazsınız.

Hele ki günlük hayatta karşı karşıya gelme ihtimaliniz hiç yoksa çok daha rahat olabilir, onunla herşeyi paylaşıp her konuda düşünce alışverişinde bulunabilirsiniz. Kimi zaman sonu gelmez geyikler olur bu bazen de kendinizden bile gizlediğinız gizeminiz.Vefasız bir dostluk olması muhtemeldir ama gerçek hayattaki arkadaşlarınızdan beklediklerinizi de beklemezsiniz aslına bakarsak. Amacınız kullan at değilse eğer olabildiğince uzun devam eder bu dostluklar ve çok da büyük keyif verir.

Hiç birbirini görmesede birbirini çok iyi anlayan, dinleyen, tüm sorunlardan uzak sessiz sedasız paylaşımlar yaşamak.Bazen gerçek hayatta bulunamayan samimiyeti, güveni bulmak.Apayrıdır.

Aslen sorun sanal ve reelde değil; mesele insanoğluın hakkaten insan olmayışından kaynaklı.Reelde de bir çok arkadaşlarımız var bir de öyle düşünün gerçek arkadaş ve dost değil herkesi genellemedim doğal olarak.

Problem insanların kişiliğinden,ahlakından,dürüst yada yalancı olmasından,niyetinin iyi yada kötü olmasından kaynaklanıyor.Burada birde kimse gerçek kimliğini,nüfus cüzdanını,adresini,işini,adresini söylemediği için farklı davranabiliyor.Fakat insan her yerde aynı olmalıdır. İnsan yüzünü görmedigi bi kişiyle sanırım daha rahat konusuyo cünkü karşı karşıya deyil herseyin gercekleri söyleniyo.Sanal dostluk olur eğer siz ona güvenebiliyosanız netten olması hiç önemli değildir dürüst olsun yeter.

Gerçek dostluğu, gerçek arkadaşlığı bulmak dileği ile her insana..

DİPNOT:

GERÇEK BİR arkadaş TEMASI PAHA BİÇİLMEZ

arkadaşlık söz konusu olduğunda da her zaman olduğu şeklinde sayılar değil kalite ön plandadır. “Geniş bir toplumsal ağ, ilişki oluşturmak ve informasyon edinmek açısından müthiş olanaklar sunar.Fakat gerçek bir arkadaş sıcaklığı ve aidiyet duygusu yaşamak istiyorsanız birkaç yakın arkadaşınızla fiziki olarak birlikte olmanız gerekir. Başka bir deyişle, interneti yaşam deliğinin merkezine oturtmuş genç nesil bilir ki gerçek bir dostluk, birinin kapısına dayanıp “Ben geldim” demek ve akıllı telefonları bir süreliğine erişime kapatmaktır.

(Sanal diye sınırlamamak gerekiyor)

Bir önceki yazımız olan Vip Sohbet Chat Odaları başlıklı makalemizde bedava sohbet, ücretsiz sohbet ve ücretsiz vip sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Tarih: 26 Eylül 2018 - 20:25 - Okunma Sayısı : 78 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler
 Sohbet Kelebek Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Zurna Sohbet Bizimmekan Sohbet Omegla Sohbet Chatrulet Sohbet