Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Sanal Mobil sohbet

Anasayfa > Sohbet > Sanal Mobil sohbet

İnternetin ilk senelerında Sanal Mobil söyleşi olarak hizmet veren söyleşi siteleri akıllı telefonların çıkmasından faydalanarak insanlara mobil sohbet, mobil chat hizmetleri için girişlerine mobilden girme olanağıda sağlamış oldular bu siteler içinde bizlerde bulunmaktayız.Sizlerin bize vermiş olduğu destek sayesinde heralde. Mobil telefonların çıkması hepimiz için güzel bir avantaj oldu neden derseniz masa başına bağlı olmadan elimizdeki telefonlarımız ile dilediğimiz her ortamdan sanal sohbetlere katılabiliyoruz bu sayede dışarıdaki işlerimizi yapmaktan yada gezmemizden geri kalmamış oluyoruz.

Gerçekten kendimi örnek gösterecek olur isem sohbet odalarına o kadar alıştım,ki güzel bir arkadaş grubum vardı ve onlardan kopması zor geliyordu ve dışarıda işim bile olsa bu yüzden çok aksattığım olmuştur tek benim değil çoğu arkadaşlar için aynı sorun olmakta idi cep telefonların çıkması ile bu zorluklarımız dan kurtulduk her saat dostlarımız ile beraberiz.Hatta coğu süre nickimi park ederim. hepimiz reel sohbetsiz sanalı gerçek meydana getiren rahat bir ortama sahibiz.

Sanal söyleşi ne derece tutar Baktılar oluyor, uygulamalar türetmeye başladılar. İyi hoş söyleşi edelim de aklımıza şöyle bir sual muhakkak geliyordur: Sanal sohbetlerde kişinin samimi olduğu düşünülebilir mi?

SANAL SAMİMİYET?

Yanlış bilgiler verilmesi:Profillere yanlış bilgilerin girilmesi ve başkalarının resimlerinin kullanılmasından dolayı sanal sohbetler samimi değildir.
Düzmece hesap: Bu ise ayrı bir komedidir. Erkek olup da kadın hesabı açan çok kişi oluyor söyleşi uygulamalarında.
Aslına bakarsak söylencek çok şey var ama kısaca özetlemek gerekırse rağmenızdakine ne olursa olsun tam olarak inanmadan güvenmeden informasyon,fotoğraf paylaşımı yapmayalım…

Dipnot:arkadaşlık söz mevzusu olduğunda da her zaman olduğu şeklinde sayılar değil kalite ön plandadır. “Geniş bir toplumsal ağ, ilişki oluşturmak ve data edinmek açısından müthiş olanaklar sunar” “fakat gerçek bir arkadaş sıcaklığı ve ilinti duygusu yaşamak istiyorsanız birkaç yakın arkadaşınızla fiziki olarak beraber olmanız gerekir” Başka bir deyişle, interneti yaşamcığının merkezine oturtmuş genç nesil bilir ki gerçek bir dostluk, birinin kapısına dayanıp “Ben geldim” demek ve akıllı telefonları bir süreliğine erişime kapatmaktı.

Derhal sohbet için http://www.SohbetSu.Net üzerinden sitemize giriş yaparak kendinize en uygun nicki seçerek sizlerde ailemizin bir üyesi olabilir dilediğiniz heryerden bizlerle mesajşime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evli Sohbet başlıklı makalemizde evli chat, evli mobil sohbet ve evli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Tarih: 18 Eylül 2018 - 14:29 - Okunma Sayısı : 71 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler
 Sohbet Kelebek Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Zurna Sohbet Bizimmekan Sohbet Omegla Sohbet Chatrulet Sohbet